Szczegóły pracy
Stanowisko

Wielojęzyczny projektant cyfrowy (EN/FR)

Kwalifikacje

Licencjat

Doświadczenie

2-3 lata

Twoja misja

​Projektowanie, rozwijanie i dostarczanie treści cyfrowych firmy Screach w całej globalnej sieci.

Czy jesteś projektantem cyfrowym, który potrafi Screach?

Czy chcesz pokazać swoją kreatywność milionom oczu? Czy potrafisz rozpoznać czcionkę po prostu na nią patrząc? Czy kolor i kompozycja idą w parze jak herbata i herbatniki? Czy bawisz się kerningiem swojego alfabetu spaghetti? Czy władasz biegle językiem angielskim i francuskim? Jeśli tak, to chcielibyśmy z Tobą porozmawiać!

​Obecnie poszukujemy kreatywnego, entuzjastycznego i doświadczonego projektanta cyfrowego do pracy w pełnym wymiarze godzin w Screenreach. Będziesz pracować w zespole projektowym i pomożesz w produkcji szeregu mediów, od grafiki przez materiały marketingowe po produkcję różnych zasobów cyfrowych, które będą transmitowane w globalnej sieci telewizyjnej Screach.

Kogo szukamy?

  • Kreatywny talent i dbałość o szczegóły, perfekcjonista!
  • Ekspert w zakresie Adobe Creative Suite, w tym Photoshop, After Effects, Premiere Pro, Illustrator i XD.
  • Wielojęzyczny – znawca języka angielskiego, Francuski, niemieckiego i hiszpańskiego.
  • Silna etyka pracy z doskonałymi umiejętnościami rozwiązywania problemów.
  • Wierzy w nasz produkt i dba o dostarczanie wartości naszym klientom.
  • Doświadczenie w pracy w małym zespole, ale pod własnym okiem, self-starter, który potrafi efektywnie zarządzać własnym nakładem pracy.
  • Wygodna praca w krótkich terminach, w dynamicznym środowisku, możliwość przejścia z jednego projektu do drugiego, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • Rozumienie samokształcenia i rozwijania umiejętności w swoim stylu i angażuje się w nie.

Obowiązki

Opracuj i utrzymuj angażujący kanał treści, który będzie emitowany w sieci ScreachTV.

  • Przeprowadź burzę mózgów na temat krótkich treści dla naszej usługi telewizyjnej Screach TV, skupiającej się głównie na rynku hiszpańskim, niemieckim i Francuski.
  • Wyszukuj, pozyskuj i twórz ciekawe klipy wideo.
  • Współpracuj z naszymi globalnymi partnerami w zakresie treści, aby redagować ich programy sportowe w krótkich rolkach z najciekawszymi momentami; dodawanie grafik, identyfikatorów i nakładek zgodnie z ich wytycznymi.

Produkcja reklam promocyjnych

  • Współpracuj z klientami i klientami, aby urzeczywistnić ich wymagania reklamowe.
  • Twórz warstwowe grafiki promocyjne, które klienci mogą edytować i wykorzystywać do komunikowania swoich ofert, produktów i wydarzeń klientom.
  • Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi oraz twórz reklamy, aby zapewnić klientom maksymalne możliwości, jakie może to przynieść ich firmie.

Pomoc w tworzeniu materiałów marketingowych

  • Projektuj druki marketingowe i komunikację cyfrową, do kampanii e-mailowych, grafiki w mediach społecznościowych, logo, rozwoju marki i wielu innych.
  • Twórz prezentacje w programie PowerPoint, aby pomóc zespołowi w komunikowaniu różnych aspektów naszej podróży.
  • Twórz projekty stron internetowych i makiety dla różnych aktualizacji platformy internetowej Screach.

Wymagania

  • Licencjat z projektowania graficznego, projektowania multimedialnego lub podobnej dziedziny.
  • Silne portfolio pokazujące jakość i demonstrujące różnorodność w wykonanych przez Ciebie pracach jest koniecznością.
  • Doświadczenie Adobe Creative Suite, w tym After Effects, InDesign, Photoshop, Illustrator, XD i Premier Pro.
  • Doświadczenie i znajomość pakietu programów Microsoft, w tym Word, Excel, PowerPoint itp.
  • 2-3 lata doświadczenia w branży.
  • Dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
  • Duża dbałość o szczegóły.
  • Dobre umiejętności zarządzania projektami.
  • Ktoś, kto biegle posługuje się francuskim i angielskim, a wszelkie dodatkowe języki będą korzystne.