Szczegóły pracy
Stanowisko

Front-End Inżynier

Kwalifikacje

Licencjat

Twoja misja

Aby pomóc w opracowaniu nowej generacji rozwiązań do transmisji sportowych na żywo dla rynku Enterprise.

Czy jesteś inżynierem front-endu, który potrafi Screach?

Czy śnisz w jedynkach i zerach? Rozwiązujesz zagadki Mensa na śniadanie? Czy potrafisz uważnie słuchać, mówić elokwentnie i doceniać dobrze umieszczony żart z wąsów? Czy chciałbyś przyczynić się do rozwoju świata, tworząc nowe sposoby angażowania i rozrywki ludzi? Jeśli tak, czytaj dalej; chcielibyśmy z tobą porozmawiać!

​Obecnie poszukujemy kreatywnego, entuzjastycznego i doświadczonego inżyniera front-endu, który będzie pracował na pełny etat w Screenreach. Będziesz pracować w zespole Tech, projektując i wdrażając najnowocześniejsze aplikacje internetowe, które realizują nasze cele biznesowe i przynoszą wartość naszym klientom. Będziesz odpowiedzialny za nasze najnowocześniejsze, skierowane do klientów aplikacje internetowe Angular.

Kogo szukamy?

  • Ekspert w tworzeniu jednostronicowych aplikacji internetowych przy użyciu Angular 2+, Typescript, rxJS i NGRX.
  • Znajomość metodologii ciągłego rozwoju i integracji, w tym korzystania z narzędzi integracyjnych, takich jak AWS CodePipeline.
  • Doskonałe zrozumienie zasad i wykonania strukturyzacji relacyjnych zbiorów danych.
  • Testowanie, takie jak testowanie jednostkowe lub podobne, w tym korzystanie z narzędzi odpowiednich do obsługiwanych przez nie technologii i testowanie za pomocą pozorowanych obiektów.
  • Demonstruje zdolność dostarczania czystego, czytelnego, udokumentowanego i wysoce zoptymalizowanego kodu.
  • Doświadczenie w pracy ze zwinnymi procesami tworzenia oprogramowania z szybkimi cyklami iteracji (1–2 tygodnie).
  • Doświadczenie pracy w małym zespole, ale pod osobistym nadzorem, potrafiący określić, priorytetyzować i zarządzać osobistym obciążeniem pracą.
  • Silna etyka pracy.
  • Rozumienie samokształcenia i rozwijania umiejętności w swoim stylu i angażuje się w nie.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i debugowania.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (czytanie, pisanie i werbalne).
  • Pasjonaci, zmotywowani i krytyczni wobec własnej pracy.
  • Kogoś, kto lubi pracować w szybko zmieniającej się kulturze Agile.

Obowiązki

  • Uczestniczyć w całym cyklu życia aplikacji, koncentrując się na kodowaniu i debugowaniu.
  • Napisz czysty kod do tworzenia funkcjonalnych aplikacji internetowych.
  • Rozwiązywanie problemów i debugowanie aplikacji.
  • Wykonaj testy, aby zoptymalizować wydajność.
  • Zbierz i ustosunkuj się do wymagań technicznych i projektowych.
  • Zapewnij szkolenia i wsparcie zespołom wewnętrznym.
  • Twórz kod i biblioteki wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości.
  • Współpracuj z programistami, projektantami i administratorami systemu, aby zidentyfikować nowe funkcje.
  • Opracowywanie zestawów testów wydajnościowych i automatyzacji.
  • Śledź nowe technologie.

Wymagania

  • Licencjat z informatyki, inżynierii oprogramowania lub podobnej dziedziny.
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy jako Angular Front-end Engineer.
  • Zaawansowane umiejętności programowania.
  • Doskonałe umiejętności analityczne.
  • Szczegółowa znajomość funkcji aplikacji, naprawiania błędów i protokołów testowania.
  • Dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
  • Duża dbałość o szczegóły.
  • Dobre umiejętności zarządzania projektami.