Szczegóły pracy
Stanowisko

Inżynier pełnego stosu

Kwalifikacje

Licencjat

Twoja misja

Aby pomóc w opracowaniu nowej generacji rozwiązań do transmisji sportowych na żywo dla rynku Enterprise.

Czy jesteś inżynierem Full Stack, który potrafi Screach?

Czy jesteś ninja programistycznym? Rozwiązujesz zagadki Mensa na śniadanie? Czy potrafisz uważnie słuchać, mówić elokwentnie i doceniać dobrze umieszczony żart z wąsów? Czy chciałbyś przyczynić się do rozwoju świata, tworząc nowe sposoby angażowania i rozrywki ludzi? Jeśli tak, czytaj dalej; chcielibyśmy z tobą porozmawiać!

Obecnie poszukujemy kreatywnego, entuzjastycznego i doświadczonego inżyniera do pracy w pełnym wymiarze godzin w Screenreach. Będziesz pracować w zespole technicznym, tworząc i utrzymując nasz najnowocześniejszy produkt Screach oparty na chmurze. Będziesz odpowiedzialny za rozwój wszystkich obszarów naszego rozwiązania technologicznego.

Kogo szukamy?

  • Ekspert w rozwoju modułowych, luźno powiązanych systemów serverless zbudowanych na platformie AWS wykorzystującej Typescript i NodeJS.
  • Znajomość metodologii ciągłego rozwoju i integracji, w tym korzystania z narzędzi integracyjnych, takich jak AWS CodePipeline.
  • Doskonała znajomość zasad i wykonywania strukturyzacji relacyjnych zbiorów danych w bazach danych SQL i NoSQL.
  • Doświadczenie w tworzeniu jednostronicowych aplikacji internetowych przy użyciu Angular, TypeScript, JavaScript, CSS i HTML.
  • Testowanie, takie jak testowanie jednostkowe lub podobne, w tym korzystanie z narzędzi odpowiednich do obsługiwanych przez nie technologii i testowanie za pomocą pozorowanych obiektów.
  • Demonstruje zdolność dostarczania czystego, czytelnego, udokumentowanego i wysoce zoptymalizowanego kodu.
  • Doświadczenie w pracy ze zwinnymi procesami tworzenia oprogramowania z szybkimi cyklami iteracji (1–2 tygodnie).
  • Doświadczenie w pracy w małym zespole, ale pod osobistym nadzorem, umiejętność identyfikacji, priorytetyzacji i zarządzania osobistym obciążeniem pracą.
  • Silna etyka pracy.
  • Rozumienie samokształcenia i rozwijania umiejętności w swoim stylu i angażuje się w nie.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i debugowania.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (czytanie, pisanie i werbalne).
  • Pasjonaci, zmotywowani i krytyczni wobec własnej pracy.
  • Lubi pracować w szybko zmieniającej się zwinnej kulturze.

Obowiązki

  • Uczestniczyć w całym cyklu życia aplikacji, koncentrując się na kodowaniu i debugowaniu.
  • Napisz czysty kod do tworzenia funkcjonalnych aplikacji internetowych.
  • Rozwiązywanie problemów i debugowanie aplikacji.
  • Wykonaj testy, aby zoptymalizować wydajność.
  • Zbierz i ustosunkuj się do wymagań technicznych i projektowych.
  • Zapewnij szkolenia i wsparcie zespołom wewnętrznym.
  • Twórz kod i biblioteki wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości.
  • Współpracuj z programistami, projektantami i administratorami systemu, aby zidentyfikować nowe funkcje.
  • Opracowywanie zestawów testów wydajnościowych i automatyzacji.
  • Śledź nowe technologie.

Wymagania

  • Licencjat z informatyki, inżynierii oprogramowania lub podobnej dziedziny.
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Inżyniera Full-stack.
  • Zaawansowane umiejętności programowania.
  • Doskonałe umiejętności analityczne.
  • Detailed knowledge of application functions, bug fixing, and testing protocols.
  • Dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
  • Duża dbałość o szczegóły.
  • Dobre umiejętności zarządzania projektami.